Bağcılar LG Servis

BAĞCILAR LG SERVİSİ

           bağcılar lg LG elektronik yurdumuzda başta TV Beyaz eşya ve Telefonlar olmak üzere piyasaya hakim bir konumdadır. Elektronikte gıptayla bakılan marka ismini yıllardır koruyan prestij sahibi markadır. Güleryüzlü ve alakalı çalışanlarıyla yüzlerce destek noktasıyla nerede yaşadığınızın önemi olmadan sizin memnuniyetiniz için çalışmaktadırlar. LG servisler kullanıcılar konusunda en hassas davrandığı konuların başındadır. İstanbul’un her ilçesinde bir şubesi bulunan LG yetkili servisleri teknik konulardaki ihtiyaçları ilk elden cevap verebilmek ve yüksek tüketici memnuniyeti sağlamak üzere açılmışlardır.

            Bağcılar LG Servis tüm sokak ve mahallelerde Elektronik ev aletleri olan televizyon, ev sinema sistemleri, ses sistemleri, dvd bilgisayar vb. aletlerinizin bakım onarım tadilatlarında anında servis hizmeti vermekte. LG Tv ekranınızla arızalar gördüğünüzde yapmanız gereken bir şekilde bizlere ulaşmak. LG Yetkili Servis merkezimizi aradığınızda hemen tam donanımlı ekiplerinizi adresinize yollar problemlerinizi gerekirse yerinde bile hallederiz.

LG televizyonlarda yaşadığınız sorununuzda en hızlı ve ucuz seçenekli yöntemleri sunacağımızın sözünü buradan veriyoruz.  Cihazlarda yada servisimizden kaynaklı herhangi bir sorununuzu tereddüt etmeden merkeze bildirebilirsiniz.