Bahçelievler LG Servis

Bahçelievler’de profesyonel hizmet almak herkesin hakkıdır diye yola çıkıp bölgede eksikliği hissedilmesin diye LG Yetkili servis hizmetlerini konumunuzun neresi olduğuna bakmadan evinizin içine kadar getiriyoruz.

Kalitesinden şüphe duymadan aldığınız ürününüzü yine servis kalitesinden şüphe duymayacağınız bir firmaya tamirini yaptırmak istersiniz, bu noktada firmamız taleplerinizi karşılayacak niteliklere sahip isteklerinizin tümünü şüphesiz karşılayabilecek kapasitede olduğunu kanıtlamış deneyimli bir servistir. Sektördeki kaliteli çalışmalarımızı ancak bize ürününüzü teslim ettikten sonra anlayacağınıza inanıyoruz. Elektroniğin dev markalarından olan LG nin müşterilerine kusursuz bir servis hizmeti verme çabası içerisinde olan teknik atölyemiz her an tüketicinin yanında olarak kalitesinden ödün vermemektedir.

Bize tamir ettirdiğiniz her ürününüzün size çok daha uzun yıllar hizmet vereceğini unutmayın, aldığınız her hizmetin karşılığını fazlasıyla alır bir dahaki başka bir sorununuzda yine bizi ararsınız, biz bu işleri gerçekten çok iyi biliyor ve her zaman kendimizi bu yönde geliştirmeye devam ediyoruz. Bahçelievler LG servisi ister tüketici ürünleri ister güç elektroniği olsun tüm dallarda faaliyet gösterip tamir edilecek ürün yelpazesini geniş tutmaktadır. Sizde kusursuz bir teknik destek deneyimini her zaman bizimle yaşayabilirsiniz, telefondan numaralarımızı tuşladığınız anda kalitenin farkına varacağınızdan emin olabilirsiniz.

Deneyimli ve her an güven telkin eden tamamıyla eğitimli güler yüzlü personelimizi evlerinize sanki evin bir ferdiymiş gibi alabilir işlerinizi rahatlık içinde hallettirebilirsiniz.