ELEKTRONİK BAKIM ONARIM VE KURULUM SERVİSİ

AVRUPA ELEKTRONİK adı altında servis hizmeti veren teknik merkezimiz, İstanbul Avrupa Yakasının en kapsamlı hizmetini veren İstanbul avrupa bölgesi konumda ve Elektronik cihazların bakım onarımlarını hakkıyla tamir edip teslimatlarını yapmaktadır.

Tamir servisleri çok büyük bir kesim tarafından gözardı edilir, nasılki otomobilimizin belli süreler aralığıyla bakıma ihtiyacı olur ve bakımlarını aksattığımız zaman aracın sorun çıkaracağını biliyorsak, elektronik aletlerinde bir müddet sonra bakıma ihtiyacı olmaktadır. Cihazların emanet edildiği servis merkezininde etkin çalışan müşteri ile teknisyenin bire bir görüşebildikleri bir kuruluş olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir, bir çok merkezde dikat edilmeyen bu husus nedeniyle onarım yada bakımın eksik yapılıp tüketiciye teslimatı söz konusu olabilmektedir. Bazı kuruluşlarda ise onarım işlemi arızanın kaynağıyla sınırlı olup yarın birgün başka bir problem çıkarabilecek bölümlere bakılmaz tabi birazda televizyonu emanet ettiğiniz servis merkezinin kalite değerleriyle alakalıdır.

En Etkin Fiyat Politikası

AVRUPA Elektroniğin sunmuş olduğu hizmetlerin bedeli olarak alınan sevis ücretleri TV Tamir servisleri arasında etkin farklılıkla kaliteden taviz vermeden düşük bedeller ve garantili onarımlarla servis hizmeti vermeye devam edecektir.

Hemen Ara