Esenyurt LG, SAMSUNG, VESTEL VE Diğer markalara Teknik servis hizmeti veryoruz

Televizyonlarınızı özel olarak sadece Televizyon tamiri üzerine eğitimini tamamlamış ve ustalık belgelerine sahip teknisyenler ile tamiratlarını yaptırmak istemez misiniz? O halde İstanbul Avrupa yakasının En doğru adresi Avrupa elektronik Esenyurt . Sizlerde tüm marka LCD yada LED veyahut projeksiyon makineleriniz için en doğru tamiratı yaptıracak ve lcd tamirini aklınız kalmadan yaptırıyor olacaksınız. LCD yada LED diyoruz çünkü oldukça pahalı bir üründür ve onarımı da oldukça karmaşıktır. Bu sebeple arızalara karşı bilmediğiniz kişiler ile değil, size güven verecek olan ve emniyetli bir şekilde arızası tespit edip onaracak bizlere yaptırabilirsiniz. Üstelik arıza tespiti yapılırken son teknoloji kullanılacak ve asla acaba neden olmuş gibi sözcükler ile karşılaşmayacak mantıklı bir cevap alacaksınız.

Esenyurt Televizyon servisi ile sizlerde hem garantili bir tamirat süreci yaşamış olacak hem çok önemli olan bir işlem ile yanı deneyimli personellerle tamirat yaptırmış olacaksınız. Oldukça önemli olan bu uygulama sonucunda elektronik aletleriniz asla bir kobay olmayacak ve çok doğal süreçler içinde tamiratları hemen yapılmaya başlanacaktır.

Sizler Avrupa Elektroniğe ulaştığınız ilk anda hemen şikâyetiniz dikkate alınır ev adresiniz alınarak ekiplerimiz gönderilir. İşlemin erken olması için yönlendirme hemen yapılır ve ekipler son teknolojik tadilat çantalarıyla gelerek arızaya ne sebep olduğunu bulur, gerek yedek parça ile gerekse genel tamirat yaparak sizlere sorunsuz bir teslimat yaparlar. Bazen çok zor olan durumlarda cihazınız yerinden alınmak zorunda kalınabilir ama bu aşamada da cihazınızda ne gibi işlemler olduğunu öğrenebilirsiniz. Hatta takılan yedek parçaların bilgileri ve yedek ürünlerin markalarını da öğrenebilecek ve ayrıntılara vakıf olacaksınız. Bu sayede sadece tamir olan ama ne olduğunu bile bilmediğiniz bir cihaza değil, hem arızası tam olarak giderilmiş hem de ne gibi işlemlerin yapıldığını bildiğiniz bir cihaza sahip olmuş olacaksınız. Modeli ve markası ne olursa olsun yeter ki iletişime geçiniz. Her daim eğitimden geçen ekiplerimiz ile çalıştığınıza hiç pişman olmayacak ve çok uygun servis ücretlerimiz ile de farkı göreceksiniz.

Hemen Ara