Nitelikli Tv teknisyenleri ile onarım hatalarına son veren Avrupa elektronik. Arızanın kaynağını saptayan yardımcı teknik cihazlarla birlikte büyük işlere imza atmayı sürdürüyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin karşılığı olarak geri dönüşlerden aldığımız teşekkürler bizleri oldukça sevindirmekte, işimize dahada bir sarılmamızı sağlamaktadır, Müşterimiz yani sizler var olduğunuz sürece bizde arkanızda elektronik cihazlarınızın onarımı için var olmaya devam edip cebinizden çıkacak her kuruşun hesabı için daha çok çalışıp daha garantili işler yapmaya devam edeceğiz.

Tüketicilerin servislere işi düştüğünde  muzdarip olduğu konulardan televizyonlarında neler yapıldığı arızanın neden kaynaklandığını, hangi parçanın değiştiği, ücretin hemen değilde, tv onarıldıktan sonra söylenmesidir. Biz müşterimizi bu konuların tamamından haberdar eder dokümanlarını çıkarır önlerine koyar ve yapılması gerekenleri en sonunda yapar ve işi teslim ederiz.

Antika televizyonlarınız yada müzik sistemlerinizide onarımlarını yapan Esenyurt İncirtepe servisimiz, çatı aralarında depo yada kilerinize koyup atmaya kıyamadığınız ama tamirde ettiremediğiniz cihazlarınızı çalışır duruma getirip tekrar kullanımınıza sunar eski hatıralarınızı anmanıza olanak verir, Üstelik antikaların onarımı esnasında olabildiğince orijinal parçalar kullanılmaya çalışılıp o orijinal halinden değer kaybedilmemesi için elimizdeki tüm imkanları kullanırız.

Hemen Ara