Kaliteli Servis Esenyurt

ESENYURT İlçe sınırları içerisi için  Yetki belgesi hizmet güvencesiyle teknik destek (tv tamiri, lcd onarım, bakım, yedek parça, ekran onarımı, kart değişimi, plazma, led, projeksiyon) almak istiyorsanız, firmamız sizlere gerekli olacak her türlü tamir hizmeti verebilecek kapasite ve birikime sahip bir kuruluştur. Hizmet sınırlarımız Esenyurt bölgesiyle sınırlı olmayıp diğer yakın ilçeler olan Avcılar Ve Beylikdüzü sınırı içerisinde kalan bölgelere de kaliteli servis hizmeti vermekte ve işlerin zamanında bitirilmesi için özen göstermekteyiz.

Esenyurt Avrupa Elektronik, Olarak tv onarımını yaptığımız cihaz modeli yada arıza fark etmeksizin 6 Ay ila bir yıllık garantiler verilip firmamızın koruması altına alırız, Bu nedenle vermiş olduğumuz garanti süreci içerisinde televizyonunuzda karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için sadece bizleri arayıp bilgilendirmeniz yeterli olacak ve tekrar televizyonunuzun onarımı gerçekleştirilecektir. Ayrıca bu verdiğimiz garanti servis hizmeti ve işçiliği de kapsamaktadır, yani sadece cihaz onarımı yapıp diğer hizmetler için ücret talep eden firmalarla karıştırmayın, cihazı yerinden alıp tekrar yerine montajına kadarki süreci kapsamaktadır.

Yetkili Servisimiz yukarıda isimleri geçen ilçelerin tüm mahalle ve semtlerine gün içerisinde hizmet vermektedir.

firmamız hizmetleri arasında müşterilerimizin talebi doğrultusunda tv onarımı uzun sürecek özellikle yedek malzemenin elimizde olmadığı ve malzemenin siparişinden sonra geç gelebilme durumları karşısında tv kullanıcılarına geçici, televizyonları onarılıp teslim edildiği zaman dilimi içerisinde izlemeleri için kendi cihazları yerine başka bir cihaz kurulup mağduriyet yaşamamaları sağlanmaktadır, Müşteri memnuniyetinin önem ve bilincini çok iyi bilen bizler asla memnuniyetsizlik yada tatsızlık olmasını istemez ve bunun için elimizden ne geliyorsa yapmakta, yapmaya özen göstermekteyiz.

Yetkili teknik servisimizde onarılan ürün gurubu sadece elektronik ürünlerle (tv, lcd, plazma, led, smart, 3d, oled, dvd, ses sistemleri, projeksiyon, sinema sistemleri) sınırlıdır. Diğer Elektronik ürünler için bizden bu cihazların onarımını yapan firmalar hakkında bilgi alablirsiniz, Firmamızın sadece elektronik ürünlerle ilgilenmesinin nedeni herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermeden, yukarıda da bahsettiğimiz gibi müşteri memnuniyetini en iyi şekliyle yerine getirebilme noktasından kaynaklanmaktadır.