Eyüp LG Servis

Günümüz teknolojisi hiç olmadığı bir hızla gelişmektedir. Teknolojideki bu yüksek hız hayatımızın tüm alanına da yer edinmektedir. Teknolojik cihazlar insanların yaşamlarını büyük ölçüde kolaylaştırmakta. Tv ekranları bu değişim ve gelişimden en çok etkilenenler arasında yerini almıştır.

Günümüzde gittikçe gelişen bu sektörle birlikte yetkili yada özel servisler alanında da yepyeni hizmetler insanların hayatlarında büyük kolaylıklar sağlamakta. Örneğin bu yeniliklerden bir tanesi artık herhangi bir arızada servisi aradığınızda bozulan bir eşyanızı evinizde tamir ettirme imkanına sahip olabilmenizdir. Bu alanda hizmet veren birçok marka mevcuttur. Bu markalardan biri de hiç kuşkusuz hepimizin yakından tanıdığı LG elektronik markasıdır. LG hem ürettiği televizyonların kalitesiyle hem de yetkili servis alanında sunduğu hizmetler ile müşterilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Tv alanında en bilindik markaları saymak istediğimizde LG sıralamada ilk ikiye girmektedir.  Kalite ne kadar önemliyse sunulan servis hizmetleri de bir o kadar önemli bir yere sahiptir. Örneğin bir Elektronik eşyamız bozuldu ama servisi arıyoruz ama onlar iş yükünde vaktinde yetişip gelmiyor ya da geldiklerinde insanlara güler yüzlü davranışlar sergilemiyorlar. Yetkili servisler bozulan ürün eğer garanti kapsamı içindeyse hiçbir ücret almadan tamir etmek zorundadırlar. Bunun dışında tamir servisine götürdüğümüz bir üründen günlerce haber alamıyor ve belirttikleri süreler içinde teslim edemiyorlar. İşte LG servis ağında bu gibi sorunlarla karşılaşmak biraz zordur.

LG servis ağı ülkemizin her bölge ve noktasında bir veya birkaç merkezden oluşup isteyen kendisine en yakın servise ulaşabilir. En yüksek nüfusa sahip İstanbul da servis ağlarıda yoğunluğa bağlı olarak oldukça fazladır. Bu servislerden biri de Eyüp LG servisidir. Tüm Eyüplüler buradan kolayca hizmet alabilir.