Gaziosmanpaşa LG Servis

 LG LCD VE PLAZMA TELEVİZYON BAKIM-ONARIMLARINDA LİDER KURULUŞ

             İlk görünmeye başladığı zamandan beri tüm İnsanoğlunun ilgisini çekmeyi başaran ve kısa zaman içerisinde de tüm dünyaya yayılıp evlerde yerini almayı başaran etkin iletişim aracı olmuş olan televizyon. Günümüzde daha da ileri giderek sadece iletişim aracı değil aynı zamanda eğlence kaynağı, bilgi deposu, en iyi arkadaşımız hatta doktorumuz olmuş kullanışlı ve değişik içerik özellikleriyle gelmiş bir teknolojik ürün özeliğine kavuşmuştur.

Kaliteyi belirleyen en önemli faktör olan marka; Tabiki LG adıyla özdeşleşmiş ve kaliteli televizyonlarıyla tüm Avrupa ve ülkemiz tarafından tercih edilir bir marka olmuştur. Kurulduğu o ilk dönemde pek tanınmayan şirket, Kurucularının yoğun çalışma azimlerinin bir eseri olarak günümüzdeki o dev halini almayı bilmiş, dünya çapında bir üne kavuşmuş olan görüntü ve ses sistemlerinde marka statüsüne hak ettiği gibi erişmiştir. Bu bağlamda; kalite ve markanın bütünlemesiyle birleşen cihazların bakımı tamiri ya da aksaklıkları giderme amacıyla kurulmuş olan Gaziosmanpaşa LG servisi her şeyden önce müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

Teknolojik ve Kaliteli ürünleriyle günümüzün daha rahat geçmesini hedefleyen LG cihazlarıyla salon ve oturma odalarımızın en güzel yerinde boy gösterip yerini almaktadır. Her ne kadar istemesek de o gün gelip çattığında yani bozulduğunda LG servisimiz olabilecek her sorunla ilgili müşterilerin içini ferahlatmaktadır. Teknolojinin bizlere sunduğu son teknikleri kullanarak sorunu en iyi şekilde ortadan kaldırmaktayız. Gaziosmanpaşa servis merkezine ulaşmış olan her televizyonu kendi cihazımız kabul eder gerekli işlemleri de buna göre yaparız.