LG Servis Fatih

Ayağınıza Kadar En kaliteli profesiyonlel hizmeti Fatih LG Servisi olarak biz Getiriyoruz

Fatihte yaşıyor ve arızalı bir LG ürününüz varsa bu ürünüde her tamirciyim diyeninde yapamayacağınızı biliyorsunuzdur. Türkiyede tv denince son yıllarda büyük ataklarla ilk sıraya yerleşen marka adından söz etirmekteki başarısını yenilikçi teknolojilerinin arkasındaki güçlü ve yaratıcı mühendisleri sayesindedir.

Bu büyük ailenin bir parçası olmaya aday olan firmamız bu hedefine her geçen süre içinde biraz daha yaklaşmayı başarmaktadır, büyük aile olmanın ne kadar önemli olduğunu bilen toplumumuz iş hatındada büyük olmanın ne denli önemli olduğunuda bilmektedirler, Büyük aile içinde kabul görebilmek için her zaman uyum içinde olmak gerekmektedir, işte Fatih LG serviste uyum konusunda üstüne düşen tüm görevleri hakkıyla yerine getirmektedir. Uyum için LG nin politikaları vardır, bu aile içinde barınabilmek için birinci kural olan koşulsuz müşteri memnuniyetini firmamız en iyi şekliyle yerine getirdiğine inanmakta, ve çaba sarfetmektedir. ikinci önemli yasaları ise kaliteli eğitimli müşteri odaklı ve olabildiğince hızlı bir onarım sürecidir bu konudada teknik servisler içerisinde ön plana çıktığımızı müşterilerin bize dönük memnuniyetlerinde anlamakta zorluk çekmiyoruz.

Hizmetlerimiz sadece bozulan tamire ihtiyacı olan cihazlarla sınırlı değildir, dilerseniz yıllık bakım anlaşmalarıda yapmaktayız, ve belli peryotlarla gelip cihazınızın bakımlarını yerinde yapıyor ve çok daha uzun ömürlü olmalarını sağlarız. Bakım anlaşma ücretleri hakkında bilgi almak için telefonla bilgi alabilirsiniz.