Tv Servisimizde Cihazlarınızı gün içinde en kısa sürede yapılıp Size teslim Etmeye çalışırız. Bizim işimiz her zaman güvenin ilk olması gereken unsurdur. Sizlerle diyaloga giren personellerimiz her zaman özenle seçilir ve bu konuda eğitim alırlar. Bize yaptırdığınız her iş için size ayrı bir garanti verilir. Yapılan tüm işlemler Özelikle Led Bar değişimi 6 AY İLA bir yıl içinde tekrarladığı arızalandığı durumda işçilik ve servis ücreti alınmadan onarılır. Sizlere Bu avantajı sunan Avrupa Elektronk, tamiratların arkasında nasıl durulduğunun da göstergesidir.

Arzu ettiğiniz herhangi bir zaman diliminde arayabilir ve  Esenyurt servis merkezimizden Kaliteli hizmet alabilirsiniz. İlçemiz dışındaki Avcılar ve Beylikdüzü ilçelerinede de hizmet veren ekiplerimiz ile amacımız Televizyon tamiratı konusunda işleri herkse yetiştirebilmek ve gerçek kaliteli bir iş becerisini herkesle paylaşabilmek. Tamiratı biten her cihaz için ekstra ücretsiz bakımlar yapmakta ve size gereken hizmeti her zaman sunmaktayız. Bu işlemler hem televizyonunuzun ömrünü arttırır hem de, bizlerin ne denli özen ve kaliteyle çalıştığını bilmiş olur ve kalitemizi çevrenize anlatmış olursunuz.

Tamamen şeffaf bir çalışma prensibiyle yürüyen Teknik servisimiz sizlerin çok değerli televizyonlarının olmaz yapılmaz denen ekranlarını bile başarı ile tamir edebilmektedir. Bu sayede güvenebileceğiniz ve cihazı daha kötü içinden çıkılmaz bir hale getirmeyeceğine emin olacağınız servis çalışanlarımız ile birlikte işlemler çok kısa sürede ilerleyecek ve sizler çok kısa süre içinde ürününüze kavuşmuş olacaksınız.

Tamir Servisi çalışanları olarak amacımız her daim uzun vadede arıza yapmadan kullanabileceğiniz televizyonları onarmak ve bir dahaki sefere bir başka yakınınıza bizi tavsiye etmenizdir. Cihazınızın arızası büyük ve onarım maliyeti yüksek çıkacaksa bu durum hemen size aktarılır ve neler yapılabileceği hakkında görüş bildirilir.  Yapılıp yapılmayacağı yüksek ücrete değip değmeyeceği hakkında ya da yapılırsa ne kadar verim alınacağı hakkında bilgi sahibi olmayı hedefler size o şekilde iletiriz.

Hemen Ara