Lg Yetkili Servis Kağıthane

bağcılar lgKağıthane İlçe sınırları içerisi için LG yetkili servis hizmet güvencesiyle teknik destek (tv tamiri, lcd onarım, bakım, yedek parça, ekran onarımı, kart değişimi, plazma, led, projeksiyon) almak istiyorsanız, firmamız sizlere gerekli olacak her türlü tamir hizmeti verebilecek kapasite ve birikime sahip bir kuruluştur. Hizmet sınırlarımız Kağıthane LG yetkili servis bölgesiyle sınırlı olmayıp diğer tüm İl sınırı içerisinde kalan bölgelere de kaliteli servis hizmeti vermekte ve işlerin zamanında bitirilmesi için özen göstermekteyiz.

Kağıthane LG servisi olarak tv onarımını yaptığımız cihaz modeli yada arıza fark etmeksizin bir yıllık garanti verilip firmamızın koruması altına alırız, Bu nedenle vermiş olduğumuz garanti süreci içerisinde televizyonunuzda karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için sadece bizleri arayıp bilgilendirmeniz yeterli olacak ve tekrar televizyonunuzun onarımı gerçekleştirilecektir. Ayrıca bu verdiğimiz garanti servis hizmeti ve işçiliği de kapsamaktadır, yani sadece cihaz onarımı yapıp diğer hizmetler için ücret talep eden firmalarla karıştırmayın, cihazı yerinden alıp tekrar yerine montajına kadarki süreci kapsamaktadır.

Lg Yetkili Servis Kağıthane’ye bağlı semt ve mahallere (Şirintepe, Seyrantepe, Çağlayan, Çeliktepe, Gültepe, Gürsel, Hamidiye) ekstra servis araçlarıyla sadece bu bölge için hizmet veren bir ekip kurup sorunları daha hızlı ve kesintisiz giderebilme olanağını tüm müşterilerine sunmaktadır, firmamız hizmetleri arasında müşterilerimizin talebi doğrultusunda tv onarımı uzun sürecek özellikle yedek malzemenin elimizde olmadığı ve malzemenin siparişinden sonra geç gelebilme durumları karşısında tv kullanıcılarına geçici, televizyonları onarılıp teslim edildiği zaman dilimi içerisinde izlemeleri için kendi cihazları yerine başka bir cihaz kurulup mağduriyet yaşamamaları sağlanmaktadır, Müşteri memnuniyetinin önem ve bilincini çok iyi bilen bizler asla memnuniyetsizlik yada tatsızlık olmasını istemez ve bunun için elimizden ne geliyorsa yapmakta, yapmaya özen göstermekteyiz.

Yetkili teknik servisimizde onarılan ürün gurubu sadece elektronik ürünlerle (tv, lcd, plazma, led, smart, 3d, oled, dvd, ses sistemleri, projeksiyon, sinema sistemleri) sınırlıdır. Diğer LG ürünleri için LG çağrı merkezini arayıp destek talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızın sadece elektronik ürünlerle ilgilenmesinin nedeni herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermeden, yukarıda da bahsettiğimiz gibi müşteri memnuniyetini en iyi şekliyle yerine getirebilme noktasından kaynaklanmaktadır.