Sarıyer Lg Servis

Sarıyer Lg ServisiSarıyer LG servisi ile LG Tvleriniz yerinde tamir edilmeye çalışılır, olmazsa da gün içinde size en kısa sürede yapılıp gönderilmeye çalışılacaktır. Bizim işimiz her zaman güvenin ilk olması gereken unsurdur. Sizlerle diyaloga giren personellerimiz her zaman özenle seçilir ve bu konuda eğitim alırlar. Bize yaptırdığınız her iş için size ayrı bir garanti verilir. Yapılan tüm işlemler bir yıl içinde tekrarladığı arızalandığı durumda işçilik ve servis ücreti alınmadan onarılır. Sizlere Bu avantajı sunan LG Servis Sarıyer, tamiratların arkasında nasıl durulduğunun da göstergesidir. Birçok firma bu garantiyi vermez.  Garantisiz durumlarda yapılan işlerin yarın birgün başınızı ağrıtacağını biliyor olmanız gerekir.

Arzu ettiğiniz herhangi bir zaman diliminde arayabilir ve LG servisi olarak bizden Kaliteli hizmet alabilirsiniz. Sarıyer dışındaki birçok ilçeye de hizmet veren ekiplerimiz ile amacımız LG televizyon tamiratı konusunda işleri herkse yetiştirebilmek ve gerçek kaliteli bir iş becerisini herkesle paylaşabilmek. Tamiratı biten her cihaz için ekstra ücretsiz bakımlar yapmakta ve size gereken hizmeti her zaman sunmaktayız. Bu işlemler hem televizyonunuzun ömrünü arttırır hem de, bizlerin ne denli özen ve kaliteyle çalıştığını bilmiş olur ve kalitemizi çevrenize anlatmış olursunuz.

Tamamen şeffaf bir çalışma prensibiyle yürüyen LG servis firmamız sizlerin çok değerli televizyonlarının olmaz yapılmaz denen ekranlarını bile başarı ile tamir edebilmektedir. Bu sayede güvenebileceğiniz ve cihazı daha kötü içinden çıkılmaz bir hale getirmeyeceğine emin olacağınız servis çalışanlarımız ile birlikte işlemler çok kısa sürede ilerleyecek ve sizler çok kısa süre içinde ürününüze kavuşmuş olacaksınız.

Sarıyer LG servis çalışanları olarak amacımız her daim uzun vadede arıza yapmadan kullanabileceğiniz televizyonları onarmak ve bir dahaki sefere bir başka yakınınıza bizi tavsiye etmenizdir. Cihazınızın arızası büyük ve onarım maliyeti yüksek çıkacaksa bu durum hemen size aktarılır ve neler yapılabileceği hakkında görüş bildirilir.  Yapılıp yapılmayacağı yüksek ücrete değip değmeyeceği hakkında ya da yapılırsa ne kadar verim alınacağı hakkında bilgi sahibi olmayı hedefler size o şekilde iletiriz.