Tv Servis Esenyurt

Ayağınıza Kadar En kaliteli profesiyonlel hizmeti Servis olarak biz Getiriyoruz

Esenyurtta yaşıyor ve arızalı bir Televizyon modeliniz varsa bu ürünüde her tamirciyim diyeninde yapamayacağını biliyorsunuzdur. Türkiyede Teknik servisler denince son yıllarda büyük ataklarla üst sıralara yerleşen Firmamız adından söz etirmekteki başarısını yenilikçi teknolojilerinin arkasındaki güçlü çalışanları sayesindedir.

Firmamız en iyi olma hedefine her geçen süre içinde biraz daha yaklaşmayı başarmaktadır, büyük aile olmanın ne kadar önemli olduğunu bilen toplumumuz iş hatındada büyük olmanın ne denli önemli olduğunuda bilmektedirler, Büyük aile içinde kabul görebilmek için her zaman uyum içinde olmak gerekmektedir, işte teknik servisimizde uyum konusunda üstüne düşen tüm görevleri hakkıyla yerine getirmektedir. Uyum için Avrupa ELEKTRONİĞİN politikaları vardır, bu aile içinde barınabilmek için birinci kural olan koşulsuz müşteri memnuniyetini firmamız en iyi şekliyle yerine getirdiğine inanmakta, ve çaba sarfetmektedir. ikinci önemli yasamız ise kaliteli eğitimli müşteri odaklı ve olabildiğince hızlı bir onarım sürecidir bu konudada teknik servisler içerisinde ön plana çıktığımızı müşterilerin bize dönük memnuniyetlerinde anlamakta zorluk çekmiyoruz.

Hizmetlerimiz sadece bozulan tamire ihtiyacı olan cihazlarla sınırlı değildir, dilerseniz yıllık bakım anlaşmalarıda yapmaktayız, ve belli peryotlarla gelip cihazınızın bakımlarını yerinde yapıyor ve çok daha uzun ömürlü olmalarını sağlıyoruz. Bakım anlaşma ücretleri hakkında bilgi almak için telefonla bilgi alabilirsiniz.