Zeytinburnu LG Servis

ZEYTİNBURNU LG SERVİS

            Sektörümüz gün gün gelişimini sürdürmekte ve bu alanda çok fonksiyonlu ürünler piyasaya sürülmektedir. Eşyalarımız evimizin kıymetlileri niteliğinde olduğu için bu ürünlerin seçiminde dikkatli olunması gereken birçok nokta vardır. Eşyalarımızı alırken dikkat etmemiz gereken o kadar püf noktası vardırki. Örneğin ürünün dayanıklılığı, barındırdığı özeliklerin yeterli olup olmaması, garanti süresi, elektrik tüketimi uygun mu gibi soruları önceden hazırlamamız gerekir. Ama birçoğumuzun unuttuğu en önemli nokta almayı düşündüğümüz markanın tüketicilere verdiği servis hizmetidir.

Elektronik Teknik servisler aldığımız cihazın arıza yapması, kurulumu ve kullanım desteğiyle cihazımızın doktoru olur. Kendimize almayı düşündüğümüz cihazları uzun süreler kullanmak hayaliyle almaya karar veririz. Kullanmaya başladığımızda gözümüz gibi bakar başına bir iş gelmemesi için dikkat etmeye çalışırız.  Ama her nekadar dikkat etmeye çalışsakta bir gün ekranın kararıp iş göremez hale geldiği gerçeğiyle karşılaşırız. Bu yüzden marka tercihi yaparken teknik servis ağlarına ve sunduğu hizmet kalitesini mutlaka araştırmamız gereklidir. TV  alanında Dünya çapında üretim yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Dünya markalarından birisi de LG elektroniktir.

LG elektronik Dünyada ismini duyurmuş çok büyük bir müşteri kitlesi edinmiş elektronik devidir. LG adının bu kadar duyulmuş olmasının nedenlerinden biride Zeytinburnu LG servisinde aralarında bulunduğu servis ağı alanında gösterdiği hassasiyetlerdir. LG elektronik kendini kanıtlamış ve Dünyanın dört bir tarafında kurduğu servis ağlarıyla tüketici memnuniyetini kazanmıştır.